Reklaamtrükk

Teeme omalt poolt kõik, et oleks mida vaadata.

Sise- ja välisreklaam

Plakatid nii sise kui välitingimustesse, müügikampaaniate materjalid, kleebised, roll-up’id, bannerid…

Tapeedid, tekstiilid ja lõuendid

Trükitavad seinakattematerjalid on suurepärane moodus isikupärase sisekujunduse loomiseks. HP WallArt lahendus aitab kaasa

Plakatid ja postrid

Erinevas suuruses POS (point-of-sale) ja POP (point-of-purchase) reklaamil on oluline osa ettevõtte igapäevasel toodete või pakkumiste tutvustamisel oma klientidele.

Tekstiilid ja bannerid

Unikaalsed tekstiilid, nii riputatavate kui ka kleebitavatena, trükituna muu hulgas ka katmata ja looduslikest kiududest kangastel.

Roll-Up-id

Roll-Up on tuntuim ja ka enimkasutatud esitlusstendi tüüp. Selle väga paindlik vorm on üks populaarsemaid klientide tähelepanu võitmise vahendeid.

Kleebised

Kleebisreklaam moodustab endiselt väga suure osa kogu sisereklaamist. Mitmesugused kleebised seintele, klaasile, põrandale…

Valgusreklaamid

Tagant valgustatud reklaam näeb välja alati ühesugune, olenemata ruumi valgustatusest, lisaks muudab tagantvalgus reklaami – värvid on märksa teravamad ja kirkamad.

Tapeedid ja seinatekstiilid

Prinditavad seinakattematerjalid on suurepärane viis isikupärase sisekujunduse loomiseks. Lihtsalt paigaldatavad ning võimaldavad tuua originaalsust igasse ruumi.

tapeet HP Latex printeriga

Suurem produktiivsus. Kasutamise lihtsus.
Reklaamtrükis kasutame HP kolmanda põlvkonna lateks printerit HP Latex 360. HP Latex 360 on kiire ning prinditud materjalid on printerist välja tulles kuivad ja kohe valmis kasutamiseks.

Ka on HP Latex printer kaugelt rohkem kui traditsionaalne plakatiprinter – tavalisest katmata paberist kuni POP-i, valguskastikile, lõuendi, tekstiili ja seinakaunistusteni välja ja seda laiusega kuni 64″. Selged, ühtlase värvitooniga ja korratava kvaliteediga tööd 6 värviga resolutsiooniga kuni 1200dpi-ga. Tänu heale kraapekindlusele võib kleebise ja PVC bänneri puhul kaaluda ka lamineerimise ärajätmist.

Ja mis kõige tähtsam – tervislikum keskkond – HP Latex tindid ei haise, tänu sellele võib lateksiga prinditud materjale kasutada kohtades, kus lahustibaasil prinditud pilte kasutada ei saa, näiteks tervishoiu- ja lasteasutustes.
Ka meile on printimine HP Latex printeritega tervislikum – puudub vajadus eraldi ventilatsiooni järele.

HP Lateks vastab kõrgetele keskkonna standarditele – UL ECOLOGO, GREENGUARD GOLD sertifikaat, väljaprindid vastavad AgBB-le.

Reklaamtrükiste hinnainfo

Pea iga reklaamtrükis on alati midagi uut, hindade täpsustamiseks võtke meiega ühendust.

Alusta siin     Teenused     Hinnad      Meist     Kontakt

Supeluse 2, Pärnu

trykikoda [at] pilditeenused.ee

+372 4476 305

+372 5880 6314

Share This