Suured pildid kapal

Veel üks hea ja lihtne moo­dus oma pilte eks­po­nee­rida…

Fotokapa - suur pilt kapal

Pildid KAPA-l

Pilt KAPA-l on hea ja lihtne moo­dus oma pilte eks­po­nee­rida.
KAPA-plaat on kerge ja sile alus­ma­ter­jal, millele saab liht­salt pilte klee­pida. Pil­did on KAPA-plaadile klee­bi­tuna vas­tu­pi­da­va­mad ja jäta­vad ka soliid­sema mulje. 5mm kapa-plaadile  saab klee­pida väik­se­maid pilte, suu­ru­seni kuni 60×50. Piltide puhul, mis on suu­re­mad kui 60x80cm oleks parem kasu­tada 10mm kapaa­lust. Võib kasu­tada ka 5mm plaati, kuid siis oleks soo­vi­tav pilt ka raa­mida.
Koos KAPA plaa­diga on või­ma­lik kaa­sas osta ka KAPA-konksud, mil­lega saab pildi sei­nale ripu­tada. Väik­se­mate piltide puhul võib kasu­tada ka kahe­pool­set teipi, kuid KAPA-konksude abil püsib pilt kind­la­malt seinal.

NB! Kapa ei sobi niis­kesse ruumi! Ainult sise­tin­gi­mus­tes kasutamiseks.

suured pildid kapal _ kapafix5mm

5mm KAPA®FIX plaat

KAPA (5 mm) on kerge alusplaat, mida on hea kasutada suureformaadiliste fotode ja plakatite tugevdamiseks. Fotokapa sobib hästi interjööri ilmestama või kasutamiseks esitlustel ja väljapanekutel. Eriti vastupidava tulemuse saamiseks võiks pildi enne kapale panekut ka lamineerida.
Suureformaadilised kapad on soovitav kaardumise vältimiseks raamida.

10mm KAPA®FIX plaat

Kõige populaarsem alusmaterjal dekoopiltide ja fotode kinnitamisel. Polüuretaan sisust koosnev “võileib”, mille mõlemad pooled on kaetud kartongiga. Pealiskihi alla on tugevduseks lisatud alumiiniumtoestus, mis vähendab plaadi kaardumist.
Parima kvaliteedi saavutamiseks soovitame alates 60 X 90 cm piltide kinnitamiseks kasutada vaid 10mm paksust KAPA FIX-i.

suured pildid kapal _ kapafix10mm

Ei leidnud mida otsisid või tekkis küsimusi?

Anna meile teada, mis Sind huvitab. Koos leiame ikka lahenduse.

Teade Pilditeenuste kodulehelt

5 + 9 =

Alusta siin     Teenused     Hinnad      Meist     Kontakt

Supeluse 2, Pärnu

trykikoda [at] pilditeenused.ee

+372 4476 305

+372 5880 6314

Share This