Köitmine

… ja kõik saab kokkuköidetud Sulle sobival moel.

Plastspiraal

Metallspiraal

Pressköide

Klamberköide

Kõva­sel­jaga liim­köide

Stripe köide

Köited igale maitsele

köitmine plastspiraaliga

Plastspiraalköide

See köiteviis sobib suurepäraselt aruannete, juhendmaterjalide ja ka muude dokumetide köitmiseks. Saadaval erinevates värvitoonides. Sellesse köitesse on võimalik köita suurim arv lehekülgi (max kuni 450), vahelehtede lisamise võimalus, lehti saab vahetada ning köide avaneb tasapinnaliselt. Formaadid A4 ja A3 (A3 puhul köitmine lühemast servast). A4 köitel lisatakse soovi korral ka kaanekile ja tagakaane papp. Plast­kammi vär­vid: MUST ja VALGE

Köide 1–25 lehte
0,90 €
Köide 25–60 lehte
1,30 €
Köide 60–100 lehte
1,60 €
Köide enam kui 100 lehte
1,90 €

 

Metallkammköide

matt Metallkammköidet on hea kasutada brošüüride, juhendmaterjalide, kokaraamatute ning kalendrite köitmiseks. Avaneb tasapinnaliselt ning näeb hea välja. Saadaval 3:1 augustusega. Puuduseks võib pidada deformeerumist tugeva surve korral. Selle köitemooduse puhul on maksimaalne köitetavate lehtede arv 140. A4 köitel lisatakse lisatasu eest soovi korral ka kaanekile ja valge või must tagapapp. Metallspiraali värvid: VALGE ja MUST.

Köide 1–25 lehte
1,50 €
Köide 25–60 lehte
1,90 €
Köide 60–100 lehte
2,40 €
köitmine metallspiraaliga
köitmine pressköitesse

Kõvade kaan­tega press­köide

Lõpu­tööde ja muude mater­ja­lide kiireks ning esin­dus­likuks köit­miseks;
pak­sust kar­ton­gist kaa­ned ja metal­list köi­te­selg; köite pak­sus maksimaalselt kuni 13mm.
Viis eri­ne­vat kaanevärvi: must, punane, roheline, sinine ja hall.

Kõvade kaan­tega köitmine
9,00 €

 

Kõva­sel­jaga liim­köide (Uni­bind Steel­Back)

Tera­sest kana­liga sel­ja­liist koos eemal­da­ta­vate esi– ja taga­le­hega. Koos trü­ki­tud ees– ja taga­kaa­nega või kile­kaa­nega ning kindla ja tugeva sel­jaga loob hul­ga­li­selt või­ma­lusi oma­näo­lise tule­muse saavutamiseks. Maksimaalselt kuni 40 lehte.

Kõva selg A5 / A4L
1,60 €
Kõva selg A4 / A3L
2,20 €

 

köitmine Unibind Steelback
köitmine klamberköitesse

Klam­ber­köi­tes brošüü­rid

Sadulklam­mer­dus on üks liht­sai­ma­test ja enim­ka­su­ta­tud köit­mis­moo­dus­test. Vol­di­tud lehed ase­ta­takse nn “sadu­lale” ja klam­mer­datakse siis sel­jalt. See moo­dus sobib hästi vol­di­kute, brošüü­ride, otse­pos­ti­tuste ja väi­ke­ste kata­loo­gide puhul. Lehe­kül­gede arv peab jaguma 4-ga, et saaks vol­diku, mis koos kaa­nega võib koos­neda vaid kahek­sast lehe­kül­jest kuni 40-lehelise brošüürini. Suurused :  A5/A4/A3/A3+

BooXTer stripe-köide

Kasutades patenteeritud musta kunstnaha imitatsiooniga Fastbind Stripe köiteribasid saab valmistada odavaid, kuid tugevaid ja vastupidavaid köiteid. Elegantse tulemuse tagamiseks peidab köiteriba klambrid ning professionaalse välimusega köide ongi valmis.

Võimalik valmistada pehmekaanelisi köiteid sekunditega kasutades kaanteks sama materjali, mida sisuks või trükkides kaaned tugevamale kartongile. Maksimaalne paksus (koos kaantega) 8mm. Saadaval suurustes 203mm, 210mm ja 297 mm.

köitmine BooxTer Stripe

Täiendavad võimalused

Meie juu­res on või­ma­lik nuu­tida (ehk soo­nida). Nuu­ti­mine on suru­jälg, mis saa­dakse paberi või papi pai­nu­ta­mise hõl­bus­ta­miseks. Nuu­ti­mist kasu­tame post­kaar­tide, kut­sete ja peh­me­te kaa­netega raa­ma­tute kaante val­mis­ta­misel, mille gramm­kaal on üle 250 g, samuti kar­ton­gil enne vol­ti­mist.
Lisa­või­ma­lus­tena pakume ka aukude tege­mist (1–4 auku)
ja nurkade ümar­da­mist.
Val­mis­tame foto­trü­kiga kaasi 10×15, 15×21/23 ja 21×30 foto­dele, samuti las­te­aia või koo­li­lõpu A4 mon­taa­ži­dele (või­ma­li­kud eri­ne­vate pinn­na­tööt­lus­tega laminaadid).
köitmise täiendavad võimalused

Ei leidnud mida otsisid või tekkis küsimusi?

Anna meile teada, mis Sind huvitab. Koos leiame ikka lahenduse.

Teade Pilditeenuste kodulehelt

4 + 10 =

Alusta siin     Teenused     Hinnad      Meist     Kontakt

Supeluse 2, Pärnu

trykikoda [at] pilditeenused.ee

+372 4476 305

+372 5880 6314

Share This